"Radyonuz için yayıncı kiralama çözümü..."

Maaş yok! Yol masrafı yok ! Yemek masrafı yok!

Pop Müzik 

Festival genel olarak yeni ve hit şarkılardan oluşan bir programdır. 2 saatten oluşur. Güncel konular, ilginç ve faydalı bilgiler yer alır. Ayın bazı cuma günlerinde ünlü sanatçılar konuk alınır sohbet edilir. Sanatçı konuk olmadan önce programa katılacağına dair bir video gönderir bu video sizlerle de paylaşılarak sosyal medyada etkileşim alması sağlanır. Geçmişte konuk olan bazı sanatçılar, İrem Derici, Murat Boz, Berkay, Hande Yener, Gökhan Türkmen…

Şiir

Edebiyat üzerine hazırlanan program 2 saatliktir. Ritmi düşük geceye uygun şarkılardan oluşur. Şiirler okunur hikayeler paylaşılır. Slov, fantezi türünde şarkılar yer almaktadır. Akşam ve gece saatleri için uygundur, tercih edildiği takdirde gün içinde de yayınlanabilir.

Aşk

Slow şarkıların yer aldığı bu program da ruhunuza dokunmayı hedefliyor. 2 saat süren

programımız sakin şarkılardan oluşuyor. Pop slow şarkıların yer aldığı programımızda güncel konular şarkılar üzerine sohbetler yer alırken ilginç bilgiler paylaşılıyor.

Haber

Saat başı haber 3 dakikayı geçmeyecek şekilde haberler verir 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00 saatlerinde güncellenir ve hafta içi her gün hazırlanır. Tamamen tarafsızdır polemik içeren hiçbir habere yer verilmez. Yoruma açık haberler genel olarak paylaşılmaz.

Şov/Eğlence

Mizah dolu bir programdır. Güncel ve hayatın içinde gelişen olayları keyifli bir şekilde sizler ile paylaşır. Kahkaha ve alkışın bol olduğu bu program 2 saat sürer ve genellikle hit şarkılardan oluşur.

Nostalji

Son yıllarda dinleyicilerde artan eski şarkılara olan özlemi geçmiş gazete küpürleri, çocukluk oyunlarımız, unutulmayan hikayeler ile harmanladık. Enerjisi zaman zaman yüksek zaman zaman da düşük olan bu programda 70’lerden 2000’lere iz bırakan şarkılara yer veriyoruz. Programın süresi 2 saattir.

Sabah Bülteni

Sabah bülteni ortalama şarkılar ile 1 saat süren bir programdır. Uç haberler olmadığı sürece gazete manşetleri paylaşılır. Köşe yazarlarının yazıları paylaşılır internet haber sitelerindeki gündem takip edilir ve yorumlar yapılır. Programın%80’i konuşma %20’si şarkılardan oluşur.

Sende yayıncı olmak ister misin?